CENÍK

VSTUPNÍ FYZIOTERAPIE

Vstupní konzultace, vyšetření kineziologickým rozborem, návrh, plán a postup terapie a režimových opatření. 60-90 minut

1 500 Kč

DIAGNOSTIKA NOHOU

(pouze vyšetření bez terapie). 30-40 minut

500 Kč

DIAGNOSTIKA NOHOU S TERAPIÍ

800 Kč

FYZIOTERAPIE KONTROLNÍ

Fyzioterapie po již absolvovaném vstupním vyšetření. 40-60 minut

600 - 800 Kč

VSTUPNÍ FYZIOTERAPIE PRO DĚTI DO 15 LET

Vstupní konzultace, vyšetření kineziologickým rozborem, návrh, plán a postup terapie a režimových opatření. cca 50 minut

800 Kč

VISCERÁLNÍ TERAPIE

40-50 MINUT

800 Kč

TEJPOVÁNÍ SAMOSTATNÉ

Cena a čas podle množství aplikace

200 - 500 Kč


Ceny se mohou lišit podle použitých technik a času, který pacient stráví v ordinaci.

Platba je možná jen hotově nebo okamžitým převodem na účet (pomocí QR kódu).

Ordinace nemá nasmlouvané zdravotní pojišťovny, terapie se vždy hradí.


UPOZORNĚNÍ

V PŘÍPADĚ, ŽE SE PACIENT NEOMLUVÍ Z TERAPIE MINIMÁLNĚ 24 HODIN PŘED JEJÍM ZAČÁTKEM, HRADÍ CELOU ZÁKLADNÍ CENU TERAPIE (v případě vstupní fyzioterapie 1 500,- Kč, diagnostika nohou 500,-Kč, kontrolní fyzioterapie 600,- Kč, diagnostika nohou s terapií/viscerální terapie/prodloužená fyzioterapie 800,-Kč).


Co vám proplatí vaše zdravotní pojišťovna?

1. VZP

- PRO TĚHOTNÉ ŽENY A MAMINKY DO 12 MĚSÍCŮ OD PORODU - 5 000 Kč na screeningová vyšetření, vhodné předporodní aktivity, služby laktačních poradkyň, potřeb ke kojení, monitoru dechu, nákup pomůcek a potřeb pro miminko ve věku do 1 roku a další -   na vhodnou pohybovou aktivitu v době těhotenství a po porodu včetně pohybové aktivity poskytnuté fyzioterapeutem (ne na úhradu fyzioterapie) nebo zdravotní cvičení


- Pro dospělé ve věku 18–65 let - 2 000,- Kč na rehabilitační aktivity (Jedná se například o masáže, sauna, plavání, jóga/pilates, cvičení SM systém, zdravotní cvičení, solná jeskyně, kryokomora, otužování, Kneippovy chodníky, hydroterapie (koupele, střiky), termoterapie (zábaly, obklady, parafínová lázeň), elektroterapie, magnetoterapie, oxygenoterapie, vakuum kompresní terapie, laseroterapie, biolampa, akupunktura, plynové injekce. Rehabilitační/rekondiční aktivita může být poskytnuta i fyzioterapeutem.)

2. ZZMV

- PODIATRICKÉ VYŠETŘENÍ - Přispívá dětem až 1 500 Kč a dospělým až 500 Kč na vyšetření k prevenci poruch statiky nohou provedené v podiatrickém nebo podologickém centru.


- Cvičení pro ženy po porodu - Přispívá až 3 000 Kč pojištěnkám, které jsou v roce 2023 těhotné, nebo od 1. ledna 2023 do 31. prosince 2023 porodily, na cvičení pro ženy po porodu.

3. VoZP

- POHYBOVÉ AKTIVITY PRO DĚTI - 1 000,- - Příspěvek se vztahuje na vybrané regenerační či rehabilitační aktivity vhodné pro děti a dospívající.

           Pro více informací kontaktujte vaši zdravotní pojišťovnu

Napište mi

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.

Vytvořte si webové stránky zdarma!