Upozornění

Upozornění

1. Platby 

Platby jsou možné pouze v hotovosti nebo okamžitým převodem pomocí  QR kódu.

2. Parkování 

Parkování je možné přímo před domem, k dispozici jsou 2 místa. Případně před příjezdem 

k domu po pravé straně ulice, ale pouze na místech označených jako parkovací. 

3. Zrušení termínu 

Termín je možné zrušit telefonicky, přes  SMS, whatsapp , email nebo kontaktní formulář na webu. Zrušení je možné pouze do 24 hodin před začátkem terapie. V opačném případě pacient hradí plnou částku.

4. Nemáte hlídání?

Pokud jste objednáni na fyzioterapii a nemáte hlídání pro své dítě, lze přijít s ním. Pokud je dítě starší a vydrží v klidu, může být s vámi v ordinaci. Pokud jde o miminko, je lepší si na fyzioterapii hlídání zajistit. Určitě není vhodná návštěva fyzioterapie s miminkem na vstupní konzultaci nebo viscerální terapii, tam je potřeba klid a soustředění na vlastní průběh terapie. S miminkem lze případně dorazit pouze na kontrolní cvičení.

5. Vstup do ordinace

Můžete bez ohlášení dojít až do čekárny. Brankou dovnitř, po schodech ke vstupním dveřím a za nimi je vstup do čekárny. Tam na mě prosím vyčkejte. Všechny dveře jsou označené.

6. Nestíháte?

Pokud nestíháte dorazit na fyzioterapii včas je určitě lepší zavolat a domluvit se, zda je ještě možné terapii stihnout nebo ji přehodit na jiný termín. Snažím se brát každého na čas.

7. Jak se na fyzioterapii připravit?

V každém případě přijďte v pohodlném spodním prádle, do kterého se budete vysvlékat. Více podrobností o průběhu terapie se dozvíte v sekci Služby.

Vytvořte si webové stránky zdarma!